Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné době je vedoucím světovým specialistou v herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny.
Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. V České Republice se nachází hlavní centrum výroby a distribuce. Kompan Czech Republic sídlí v Brně v CT Parku na Černovických terasách.
V současné době hledáme do společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. do týmu PI oddělení (Product Innovation) nového/novou kolegu/kolegyni na pozici
Custom Designer

Hlavní náplň práce:

- vytváření 3D vizualizací – návrhů herních zařízení a sportovišť dle specifických požadavků zákazníků z celého světa
- vytváření a správa dokumentace, kusovníků, instalačních instrukcí
- účast na změnovém řízení

Požadavky:

- vzdělání technického směru
- praktická znalost AutoCAD 2D (3D výhodou)
- praktická znalost Solid Works nebo obdobného programu výhodou
- zkušenost s vytvářením vizualizací (výhodou 3D Studio MAX)
- anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem – denní komunikace
- pečlivost, systematičnost, samostatnost, schopnost určování priorit

Nabízíme:

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní podmínky
- motivující mzdové ohodnocení
- odborná školení
- jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1267/6, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Kompan Czech Republic s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Matulová
Vlastimila Pecha 1267/6
627 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 511 187 850