Kompan Czech Republic s. r.o. hledá kandidáta/kandidátku na oddělení „Robinia Skulptures“ (dřevená konstrukce). Pozice zahrnuje každodenní spolupráci s dánskými a českými kolegy z oddělení „Produktového inženýrství, Designu a Výroby“

Inženýr/ka pro vývoj dřevených konstrukcí

Hledáme kandidáta/kandidátku, který je kreativní, analytický a pragmatický v hledání řešení a rozumí obchodním aspektům.

Náplň práce:

- Poradit designérům z technického hlediska (kontrola technické
proveditelnosti navrhovaných struktur)
- Zajistit strukturální intergritu vyráběných konstukcí v souladu s legislativou
- Úzká spolupráce s designéry, bezpečnostním oddělení a výrobou
- Zajištění dokumentace testů k ověření dřevěných konstrukcí
- Převedení návrhů do 3D CAD modelů, vypočítat sportřebu použitého
materiálu
- Tvorba minimlně 2D dokumentace pro výrobu

Požadavky:

- VŠ vzdělání technického směru – zaměření na konstrukci a výrobu dřevených
konstrukcí (zkušenost s Eurokódem výhodou)
- Znalost 3D CAD modelování a dokumentace pro výrobu
- Znalost Solid Works
- Velmi dobrá znalost AJ (anglická a psaná forma)
- Znalost MS Office (výborná znalost programu Excel)
- Praktická znalost výrobních technologií, dřevených materiálů a jejich vliv na
design
- Otevřená a komunikativní osobnost

Nabízíme:

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- Zajímavá a pestrá náplň práce
- Prátelský tým
- Profesní rozvoj
- Jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování

Prosíme o zaslání Vašeho motivačního dopisu a životopisu v českém a anglickém jazyce. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1267/6, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Kompan Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Petra Matulová
Vlastimila Pecha 1267/6
627 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 511 187 850