Chcete přispět k rozvoji zdravějšího a hravějšího životního stylu lidí ve více než 70 zemích světa? Firma KOMPAN je stabilní dánská společnost, s nejvyšší prestiží v oboru, zabývající se výrobou unikátních herních a sportovních zařízení pro všechny věkové skupiny.

Elektrikář

Chceš přispět k rozvoji zdravějšího a hravějšího životního stylu lidí ve více než 70 zemích světa? Firma KOMPAN je stabilní dánská společnost, s nejvyšší prestiží v oboru, zabývající se výrobou unikátních herních a sportovních zařízení pro všechny věkové skupiny.

Do našeho týmu teď hledáme: Údržbáře - Elektrikáře

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy a údržba NC obráběcích strojů (hydraulika, mechanika, elektrika)
  • Všeobecná údržba strojů, zařízení, budovy a jejího vybavení
  • Proaktivní zlepšování jednotlivých procesů (úprava, popř. výroba přípravků)
  • Komunikace s dodavateli (objednávání servisů, oprav)

POŽADAVKY NA POZICI:

  • Technické vzdělání (min. vyučen)
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Praxi s elektro - znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb, v platném znění
  • Samostatnost, odpovědnost, pečlivost, ochota spolupracovat a komunikovat
  • Minimálně 5 let praxe na podobné pozici v údržbě
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce s PC (MS Word, MS Outlook, MS Excel, Internet)
  • Znalost anglického jazyka výhodou

NABÍZÍME VÁM:

  • Stabilní a dobře placenou práci
  • Každoroční nárůst mzdy
  • Chutný oběd v jídelně od 25 Kč
  • Týden placeného volna navíc
  • Společenské akce a večírky
  • Příspěvek na sport a realaxaci
  • Přátelský pracovní tým
  • Uhradíme za Vás školení
  • Vybavíme Vás pracovními pomůckami

Vytvoříme Vám prostor a podmínky pro nastartování zajímavé pracovní kariéry.

Zaujala Vás tato pozici? Tak neváhejte a zasílejte svůj životopis.

Budeme se tešit na případnou spolupráci :-).

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1267/6, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

27500-28500 Kč/měsíc

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (základní)

Zadavatel

Kompan Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Ing. Michaela Kleinhamplová
Vlastimila Pecha 1267/6
627 00  Brno-Černovice
Brno
Telefon: 773 553 255