Chcete přispět k rozvoji zdravějšího a hravějšího životního stylu lidí ve více než 70 zemích světa? Firma KOMPAN je stabilní dánská společnost, s nejvyšší prestiží v oboru, zabývající se výrobou unikátních herních a sportovních zařízení pro všechny věkové skupiny.

Montáž a testování dětských hřišť

Náplň práce:

• Výpomoc při montáži a demontáži dětských hřišť v ME zóně výrobní haly
• Testování hřišť a herních prvků, zátěžové testy

Požadavky:

• Manuální zručnost
• Pečlivost a spolehlivost
• Čtení a orientace v instalačních návodech a ve výkresové dokumentaci
• Fyzická zdatnost
• Práce na plný úvazek - pouze ranní směna (6:00 - 14:30 hod.), nástup možný ihned, smlouva do konce roku 2019

V případě Vašeho zájmu o pozici, prosíme o zaslání stručného životopisu přes odpovědní formulář níže.

Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1267/6, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

20000-28000 Kč/měsíc

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Kompan Czech Republic s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ing. Michaela Kleinhamplová
Vlastimila Pecha 1267/6
627 00  Brno-Černovice
Brno
Telefon: 773 553 255