Kompan A/S is a Danish company and the world’s leading specialist in play solutions for all age groups.

Kompan Czech Republic s.r.o. - providing supply chain solutions for the global market.

We are currently looking for a motivated International Accountant to join our growing Finance Shared Service team. You will be part of a smaller team, primarily taking care of financial accounting for one of our subsidiaries within European region.

Product Safety Engineer Junior

Hlavní náplň práce:

- testování produktů podle mezinárodních standardů pro hřiště (EN1176, ASTM a další)
- vytvoření a správa databáze provedených testů a neshod
- koordinace akcí týkajících se bezpečnosti s pobočkou v Dánsku
- analýza existujících a nových produktů za účelem průběžného zlepšování založeného na výsledcích testů
- inicializace požadavků na zlepšení produktů za účelem zvýšení bezpečnosti
- reportování výsledků

Požadavky:

- technické vzdělání
- výhodou zkušenosti nebo vzdělání zaměřené na jeden z následujících oborů - kvalita, bezpečnost
- zkušenosti z oblasti vývoje nových produktů výhodou
- anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem – denní komunikace, technická Aj
- pečlivost, systematičnost, samostatnost, schopnost určování priorit
- výhodou základní znalost Solid Works nebo obdobného 3D CAD programu

Nabízíme:

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- odborná školení
- jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1267/6, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Kompan Czech Republic s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Marcela Reiterová