Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné době je vedoucím světovým specialistou v herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny.
Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. V České Republice se nachází hlavní centrum výroby a distribuce. Kompan Czech Republic sídlí v Brně v CT Parku na Černovických terasách.
V současné době hledáme do společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. do týmu oddělení Mechanical Engineering kolegu/kolegyni na pozici CAD Asistant – tvorba instalačních instrukcí.

CAD Asistant - tvorba instalačních instrukcí

Hlavní náplň práce:

- tvorba návodů na instalaci dětských hřišť
- správa kusovníků produktů a tvorba 2D konstrukční dokumentace

Požadavky:

- SŠ vzdělání, technický směr výhodou
- praktické zkušenosti s tvorbou instalačních návodů 3-5 let (Indesign, Illustrator výhodou)
- praktická znalost 2D, 3D konstrukčního programu (SolidWorks výhodou)
- anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
- pečlivost, systematičnost, samostatnost

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- dlouhodobou spolupráci se stabilní mezinárodní společností
- odborná školení posledních verzí nejrozšířenějších software
- příjmený kolektiv
- motivující mzdové ohodnocení
- jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1267/6, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Kompan Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Hana Geryková
Vlastimila Pecha  1267/6
627 00  Brno-Černovice
Česká republika